Daugavgrīvas iela 116
KATALIZĀTORUS: +371 67408018
Lūžņu iepirkšana: +371 67588300
Tehnikas izvešana: +371 67 588300

Par mums

 

 

AS “Krāsaino Metālu Manufaktūra” iepērk gandrīz visu veidu metāllūžņus un elektroniskos lūžņus.

Atšķirībā no vairuma citu metāla iepircēju, mēs esam ražojošs metalurģijas uzņēmums, kas ražo bronzas produkciju, caurules, stieņus, lietņus, u.c. no dažāda veida lūžņiem.

Sīkāka informācija par uzņēmuma galveno darbību ir atrodama vietnē www.kmmbronze.com

Kā gala pārstrādātājs mēs varam piedāvāt saviem klientiem vislabvēlīgākos nosacījumus bez starpniekiem!

Esam ieinteresēti lūžņu iepirkšanā gan mazos, gan lielos apjomos gan no fiziskām, gan no juridiskām personām.

Piegādātājiem, kuri lūžņus piegādā regulāri un / vai lielos daudzumos, tiek nodrošināti īpaši nosacījumi un cenas.

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā – pa e-pastu, tālruni, WhatsApp, Viber, Telegram, izmantojot chat-botu kreisajā apakšējā stūrī – mēs jums noteikti atbildēsim! Sūtiet fotoattēlus ar jūsu rīcībā esošajiem metāllūžņiem un elektronikas lūžņiem!

Sadaļā Iepirkuma cenas vienmēr ir pieejama jaunākā informācija par lūžņu klāstu un iepirkuma cenām.

Izmantojiet rīku Meklēšana, lai mūsu katalogā meklētu jebkura veida lūžņus – vai tas būtu metāls, vai radio detaļas – vienkārši sāciet rakstīt vārdu un atrodiet vēlemo

Apmaksas, piegādes, pieņemšanas kārtība ir detalizēti aprakstīta sadaļā FAQs (Bieži uzdotie Jautājumi).

Jums ir iespēja noslēgt darījumu attālināti, sūtīt lūžņus, izmantojot Omniva, DPD, Venipak, Latvijas Pasts vai citu  piegādes pakalpojumu. Šadā gadījumā lūdzam aizpildīt veidlapu sadaļā Grozs un izvēlieties piegādes veidu – Veikt sūtijumu. Covid-19 ierobežojumu laikā to īpaši novērtē mūsu piegādātāji!

Aizpildiet sadaļu Grozs arī gadījumos, ja nolemjat piegādāt un nodot lūžņus patstāvīgi, norādiet piegādes veidu “Nodot pieņemšanas punktā” un rezervējiet sev izdevīgu laiku no pieejamiem. Vēršam uzmanību, ka pieņemšana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Pirms apmeklējat mūsu uzņēmumu Daugavgrīvas ielā 116, Rīga, noteikti pārbaudiet sadaļu Covid info, lai iegūtu jaunāko informāciju par ierobežojumiem!

Lūdzam novērtēt sadarbību ar mūsu uzņēmumu sadaļā Atsauksmes. Esam priecīgi par pozitīvu atsauksmi, taču ļoti novērtējam kritiskus komentārus – tas ļauj nepārtraukti uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti!

Dalieties ar savu pieredzi par sadarbību ar mums – vai jūs apmierināja lūžņu novērtējums, apkalpošanas ātrums, samaksas termiņš, mūsu darbinieku draudzīgums, vai ar mums bija viegli sazināties … – jebkura informācija ir nenovērtējama priekš mums!

Metālu pieņemšanas punkts: Daugavgrivas iela 116, Rīga

 

 

 

X